Kim jestem? Czego tu szukam?

Mruczek

Twój Mruczek

Niezliczone zastępy Mruczków, które trwają od wieków przy swych damach. Jestem jednym z nich. Zawsze gotów nieść pomoc i wsparcie, kiedy potrzeba użyje mych mocy i pieśni mego ludu. Znasz zapewne pieśni, które koją strapione duszę, od wieków doskonalimy swój warsztat dostosowując tempo i ton do potrzeb naszych pań.

Urodziłem się dawno temu, jako nikt nadzwyczajny. Zawsze starałem się dbać o tych, którzy dbali o mnie, rozumieć tych którzy nie rozumieli mnie. Byłem, trwałem, pomagałem.

To moje 9 życie, już ostatnie na tej Planecie i właśnie dlatego będąc świadkiem tak wielu wylanych łez, tak wielu strapionych min, tak wielu wykrzyczanych słów zabieram Cie w podróż. Podróż nie długą nie krótką, taką w sam raz, przez tych wszystkich którzy choć raz skrzywdzili serduszka mych panien i panien innych Mruczków. Bo choć historie smutne i często tragiczne to warte tego by, ktoś wreszcie powiedział je na głos.

Niech te, których serca nie zostały jeszcze zbrukane, będą czujne, a te które tak wiele razy złamano niech odnajdą tu pociechę i nadzieję. I niech mówią, że nadzieja, jest matką niemądrych, niech mówią że umiera jako ostatnia, ja wiem że warto przy niej trwać!

%d blogerów lubi to: