Bo po burzy zawsze wychodzi słońce…

Prawda stara jak świat, nic odkrywczego, a jednak potrafi umknąć. Kiedy Ci smutno, kiedy Ci źle to wiedz dziewczyno że lepszy czas nadejdzie. Nie zawsze to nastąpi od razu, czasem musi upłynąć sporo czasu. Widziałem wiele kobiet, których serca leczył czas. Widziałem też niestety kobiety, które kurczowo trzymały się wspomnień, tego do czego powrotu już nie ma. Buddyści mawiają „odpuść” skup się na tym co jest tu, co jest teraz. I wiesz co dziewczyno, mają w tym rację, przeszłość jest czymś na co wpływu nie masz, nie możesz jej zmienić. Czas kiedy popełniałaś błędy był odpowiednim na to czasem. Nie żałuj więc straconych dni, nie żałuj poznanych ludzi, którzy okazywali brak szacunku, nie żałuj wypowiedzianych słów. Żal to coś co sprawia, że tkwisz w czymś co nie jest już ważne dla Ciebie, coś co kurczowo trzyma Cię w chwilach, które były i już nie są.

Teraźniejszość jest czymś na co masz wpływ i tylko ona się liczy. Przeszłość pozostaw za sobą, ciesz się tym co właśnie robisz. Minie to co było jeśli tylko na to pozwolisz. Odpuść dziewczyno. To nie łatwe, bo iść w nieznane jest trudno i powie Ci to każdy fascynat górskiej przygody. Ale jak odpuścisz poczujesz się wolna. Wolność to pragnienie, którego można się bać, ale wolność to siła, siła o którą warto walczyć.

Beskidy.

9 myśli w temacie “Bo po burzy zawsze wychodzi słońce…

  1. Zauważam tendencję łatwego i szybkiego zostawiania przeszłości i wchodzenia w nowe. Powiedziałabym, dziewczyno popłacz, wpuść i tę emocję żalu, niech przepłynie przez Twoje ciało. Pochowaj swoją miłość, pogrzeb się jej należy i idź dalej. Nadal patrz ufnie i wesoło.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: