Typ Pływaczek

Dziś chce Ci pokazać pewnego typka, co wszędzie widzi zdobycze, co nie usiedzi w jednym miejscu zbyt długo, od niego oczekiwać możesz jedynie, że po za Tobą mieć będzie inne. Nie jest stały w uczuciach, nie wie co to zobowiązanie, uczciwość. To co najistotniejsze, że Pływaczek bardzo może zaszkodzić Twej samoocenie. Pozostawi Cię obolałą i wykorzystaną.

Troszkę terminologii

Pływak żółtobrzeżek – duży, drapieżny gatunek chrząszcza przystosowany do życia w środowisku wodnym. Larwy osiągają rozmiar do 7 cm długości, postać dorosła do 3,5 cm. (Źródło: Wikipedia)

Pływaczek to ten typ, co w ilości gustuje, nie w jakości. Na samym początku waszej znajomości ma czas, na wszystko się zgadza, słucha tego co mówisz, wiecznie prawi komplementy. Rzadko opowiada o sobie, no chyba że chce Ci czymś zaimponować to zrobi wyjątek. Kiedy już dostanie to czego chciał, zaczyna mu brakować czasu, zaczyna kręcić, wić się w zeznaniach. Aż w końcu potrafi zniknąć, z rzadka Cię o tym poinformuje. A Ty dziewczyno zostajesz obolała, bo już widziałaś siebie w szczęśliwej krainie, a to ułuda była. Pływaczek sprawnie sprzedaje Ci wizję świata, która nigdy nie nastąpi, nigdy miejsca mieć nie będzie.

Pływaczek z reguły sądzi, że jest pięknej urody, do tego opanował już dawno sztukę uwodzenia. Im trudniejsza wybranka tym większa satysfakcja. Zdarza się, że działa impulsywnie, sprawnie wykorzystując nadarzającą się okazję. Samoocena Pływaczka jest bardzo wysoka i pewna, nawet jeśli nie wyjdą mu podboje on się tym nie zmartwi, szuka dalej. Pływaczek ma poczucie, że jest tak wyjątkowy, że każda marzy by obdarzył ją swym jestestwem.Ten typek nie dba o serduszko swej ofiary, nie przejmuje się nią wcale. Udaje zainteresowanie, aby osiągnąć swe niecne cele.

Pływaczkowi nie trzeba wiele, ma silnie rozbudowane libido. Tu zamoczy, tam zadziała, to jego główne hobby. Pływaczek dziewczyno nie tylko złamie Ci serce, ale będzie próbował pokazać Ci, że to szczęście że obdarzył Cię sobą przez chwilę, a teraz czas na niego by inne zaznały jego cudowności.

Czasami choć nie zbyt często może się okazać, że pływaczek trwa przy Tobie długo, lecz to nie przeszkadza mu obracać też innych panien. Bywa, że nawet w Twojej obecności potrafi zarywać do innej, nie zważa wtedy na Twoje uczucia. Widziałem damy, co widzieć tego nie chciały i trwały przy „swoim” Pływaczku, lecz pamiętaj dziewczyno Pływaczek nie należy do nikogo, prócz siebie. To nie tak, że ktoś dla niego poza nim samym jest ważny, liczy się tylko on i jego potrzeby.

Coffee.

Znasz to dziewczyno, kto raz zdradził będzie to robił stale, prawda stara jak świat. To nie tak, że Pływaczek może się zmienić, dla Ciebie, on zmienić się może tylko dla siebie, a to już inna historia.

Uciekaj dziewczyno!

5 myśli w temacie “Typ Pływaczek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: