Typ Waciak

Tak wielu mężczyzn widziałem, tak wielu gierek byłem świadkiem, tak wiele było tam naiwności. Przez te lata wyodrębniłem wiele kategorii, stworzyłem wiele szufladek. Dziś chce przedstawić Ci jedną z nich to Waciak – niby ciepły i chroni, a tak naprawdę niemodny i wypełniony watoliną, dodatkowo może wydawać nieprzyjemną woń, jeśli masz go od czasów PRLu.

Waciak inaczej fufajka lub kufajka oznaczający ciepłą odzież, ubiór wierzchni w formie grubej obustronnie pikowanej kurtki chroniący przed mrozem i chłodem. Szyty głównie na watolinie. Odzież szczególnie popularna w Europie Wschodniej i na terenie Rosji. (źródło: Wikipedia)

Waciak stosuje liczne techniki NLP (Programowanie neurolingwistyczne). Zawsze poszukuje podatnych jednostek, do swoich gierek. Okazuje się potem, że doskonale wie jaki rozmiar stanika nosisz, a niby wcale nie zerkał. Jeśli choć raz byłaś pod urokiem takiego typa, to znak że masz dobre serce. Bowiem Waciak igra tylko z tymi które mają dobre serca i czyste dusze, innymi się nie interesuje.

Mając dwa oblicza, taki facet zawsze ukaże to drugie gorsze od pierwszego, a kiedy to zrobi owładnie Cię niepewność i dezorientacja. Wiedz wtedy, że trzeba brać nogi za pas. Nie pomoże tu błaganie, proszenie Waciak to twardy zawodnik jak strzeli focha to strzeli focha i tylko moment w którym uzna, że już się wyfochował sprawi że do Ciebie napisze.

Waciak z reguły ma niską samoocenę, tym że dołuje upatrzoną ofiarę poprawia sobie samopoczucie. Nigdy nie jest tak dziewczyno, że coś jest jego winą, to zawsze Ty jesteś odpowiedzialna za to że coś idzie nie tak. Waciak nieustannie wbija Cię w poczucie winy, taki ma styl. Karmi się tym jak bardzo się angażujesz, jak bardzo o niego dbasz.

Waciak ma to do siebie, że się nie zmienia czasami może trafić na kogoś kto do końca dni będzie trwać przy nim, pełen obaw.

Waciak często pozostawia serce w ruinie swojej wybranki, jeśli wejdzie za mocno. Wyleczenie się z Waciaka nie jest łatwe, wtedy najlepiej mieć przy sobie dowolnych dwóch przyjaciół, którzy przekierują waciakowy smutek w waciakową złość.

Oczywiście najlepiej jest wyprzedzić działania Waciaka zanim wejdzie zbyt mocno. Ale pamiętaj Waciak to twardy zawodnik, zna techniki manipulacji i nie zawaha się ich użyć na Tobie.  

Pamiętaj dziewczyno! Waciak pozostanie Waciakiem, żadna magia i czary tu nie pomogą.

Coffee.

„Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie tylko w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młoda.”

Janusz Leon Wiśniewski

11 myśli w temacie “Typ Waciak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: